מבצע קיץ: משלוח חינם + 50% הנחה היום בלבד!

נאבקים עם רגליים נפוחות, שוקיים, קרסוליים או כפות רגליים?

מכשיר לעיסוי רגליים זה משתמש בטכנולוגיית דחיסה מיוחדת כדי להניע את זרימת הדם בכל הגוף התחתון ולהפחית נפיחות באופן טבעי - ללא תרופות או טיפולים

Title

עוזר לשפר את זרימת הדם בפלג הגוף התחתון 

עוזר להוריד נפיחות בכפות הרגליים והקרסוליים

מקל על כאבי כף הרגל, צריבה, עקצוצים וחוסר תחושה

הרגישו את ההבדל ב-10 דקות ביום בלבד 

קבלו 50% הנחה!

תוצאות או אחריות להחזר כספי

אם אינך מרוצה לחלוטין מהמוצר, נחזיר לך את כספך בלי טרדות ובלי שאלות.

משלוח חינם

אנו מציעים משלוח חינם ל-24 שעות הקרובות

מובטחת איכות גבוהה

מכשיר לעיסוי רגליים זה עשוי מחומרים יוקרתיים. תהנו מביצועים עקביים וללא תקלות למשך זמן רב.

אם אתם רוצים להפחית נפיחות ברגליים, בשוקיים, בקרסוליים או ברגליים ... אתם חייבים להתחיל מאזור השוקיים.

הידעתם שרופאים קוראים לשוקיים "הלב השני"? 

 

הלב האמיתי שלך שואב דם סביב הגוף שלך - כולל כפות הרגליים שלך - אבל זו אחריות של השוקיים שלך לשלוח את הדם בחזרה. 

 

כאשר שרירי השוק שלך מתכווצים, הם דוחסים את כלי הדם ברגליים ודוחפים את הדם מכפות הרגליים שלך בחזרה למעלה לכיוון הלב שלך.

 

 למרבה הצער, השוקיים שלך נחלשים ככל שאתה מתבגר. הם כבר לא יכולים לשלוח את כל הדם בחזרה למעלה, אז חלק ממנו נתקע ברגליים ובקרסוליים. בגלל זה הם כל כך נפוחים .

מכשיר לעיסוי רגליים 3 ב-1 מכוון את השוקיים שלך לשיקום זרימת דם תקינה

כאשר אתה שם את לובש את המסאז'ר רגליים, הוא משתמש בטכנולוגיית דחיסה מיוחדת כדי להפעיל את השוקיים שלך ולגרום להם להתחיל לשאוב דם מפלג הגוף התחתון בחזרה ללב שלך.

 

 בדרך כלל, תצטרך לצאת לטיול או להתאמן כדי לעשות זאת. להגיע לרמת הפעלה זו, אבל עם  לעיסוי רגליים אתה יכול לעשות זאת בסלון שלך תוך כדי ישיבה על הספה האהובה עליך וצפייה בטלוויזיה. 

 

ברגע שהשוקיים שלך יופעלו שוב, זרימת הדם בכל פלג הגוף התחתון שלך תגבר והדם הישן והמעופש שנתקע בכפות הרגליים והקרסוליים יתחיל לעזוב, מה שיוביל לנפיחות מופחתת.

אנשים משתמשים  במכשיר זה יומית כדי לשמור על רגליים לא נפוחות וקלילות

אנשים התאהבו על המכשיר רגליים הזה! 

 

רבים דיווחו על שיפור מסיבי לאחר מספר שימושים  עם העיסוי! וכמעט כולם ממשיכים להשתמש בו מדי יום.

 

 המשמעות היא שתוך מספר ימים לאחר השימוש במסאז'ר הזה, אתם יכולים להתחיל להבחין בנפיחות מופחתת.

 

 

תוך 10 דקות בלבד ביום תפסיקו להרגיש כאב ואי נוחות שמשאירים אותכם לכודים בגוף שלכם , ותתחילו לתת לעצמכם עוד הזדמנות לחיים רגילים 

אל תתייחסו למילה שלנו... נסו את זה במשך 90 יום ללא סיכון

תחשבו על זה כעל ניסיון של 90 יום:

 

 הזמינו את מכשיר העיסוי לרגליים 3 ב-1 שלכם עוד היום... השתמשו בו למשך 3 חודשים מלאים... ואז החליטו על סמך התוצאות אם ברצונכם לשמור אותו או לא

 

 אם לא התלהבתם מהתוצאות ואתם לא מרגישים שזו הייתה השקעה מצוינת, נעשה לכם החזר - ללא שאלות. 

 

אז או שזה יעבוד כפי שפורסם ויעזור להפחית כאבים ונפיחות בכפות הרגליים והרגליים - או שתקבלו את כספכם בחזרה באותו יום. 

 

בכל מקרה, אתם לא מסתכנים בכלום. עד כדי כך אנחנו בטוחים במכשיר הזה!

מה הופך את מכשיר לעיסוי רגליים 3 ב-1 הזה לכל כך מיוחד?

מכשיר 3 ב-1 לעיסוי רגליים לעומת עיסויים אחרים ולעומת תרופות

המסאז'ר שלנו

חברות אחרות

תרופות

עוזר להוריד נפיחויות ולימפדמה

נקי מכימיה

קל לשימוש ונשיאה, אלחוטי ונטען

עוזר בשיפור זרימת הדם

ללא תופעות לוואי והתמכרות

אחריות ל-90 יום

גמיש לכל כיס

הוכחה קלינית

דחיסה פנאומטית על השוק משפרת את זרימת הדם ההיקפית של הרגל

מטרת מחקר זה הייתה לבחון האם דחיסה פנאומטית לסירוגין (IPc) מגבירה את זרימת הדם ההיקפית באופן מקומי על מנת להעריך את השימוש ב-IPC למניעת פקקת ורידים עמוקים.

 

 התוצאות מצביעות על כך שלדחיסה פנאומטית לסירוגין (IPC) יש השפעה של שיפור זרימת הדם ההיקפית, התומכת בשימוש ב-IPC למניעת פקקת ורידים עמוקים.

 

 Iwama H., Suzuki M., Hojo M., Kaneda M., Akutsu I. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/10757194/

כיצד להשתמש במכשיר

3

עטפו אותם סביב השוקיים שלכם

2

בחר את המצב ורמת החום

1

תהנה מהעיסוי למשך 15 דקות

עטפו אותם בנוחות סביב השוקיים שלכם (השתמשו ברצועות הסקוטש הנוספות בחינם הכלולות בחבילה למקרה שיש לכם שוקיים רחבים יותר). ודאו שהתקני הטעינה בצדדים פונים כלפי מעלה.

לעיסויי שלך יש מכשיר שליטה בצדדים עם 3 כפתורים. ראשית, לחץ על כפתור ההפעלה כדי לוודא שהוא נדלק. לאחר מכן השתמש בכפתור מחזור כדי. לעבור על כל אחד משלושת המצבים הזמינים. לבסוף, אתה יכול להשתמש בכפתור החימום האופציונלי אם אתה מעדיף תחושת עיסוי מחממת!

לאחר שבחרת את ההגדרות שלך, פשוט לחץ על כפתור ההתחלה כדי להתחיל את העיסוי. הירגע ותן לעיסוי הרגליים לדחוס ולחמם בעדינות את הרגליים. לתוצאות מיטביות, השתמש במכשיר במשך 10-15 דקות בכל הפעלה.

כיצד להשתמש במכשיר

1

עטפו אותם סביב השוקיים שלכם

עטפו אותם בנוחות סביב השוקיים שלכם (השתמשו ברצועות הסקוטש הנוספות בחינם הכלולות בחבילה למקרה שיש לכם שוקיים רחבים יותר). ודאו שהתקני הטעינה בצדדים פונים כלפי מעלה.

2

בחר את המצב ורמת החום

לעיסויי שלך יש מכשיר שליטה בצדדים עם 3 כפתורים. ראשית, לחץ על כפתור ההפעלה כדי לוודא שהוא נדלק. לאחר מכן השתמש בכפתור מחזור כדי. לעבור על כל אחד משלושת המצבים הזמינים. לבסוף, אתה יכול להשתמש בכפתור החימום האופציונלי אם אתה מעדיף תחושת עיסוי מחממת!

3

תהנה מהעיסוי למשך 15 דקות

לאחר שבחרת את ההגדרות שלך, פשוט לחץ על כפתור ההתחלה כדי להתחיל את העיסוי. הירגע ותן לעיסוי הרגליים לדחוס ולחמם בעדינות את הרגליים. לתוצאות מיטביות, השתמש במכשיר במשך 10-15 דקות בכל הפעלה.

כולם אוהבים את עיסוי הרגליים הזה!

ביקורות - 538

רונית כ.

אני מנהלת חיים עמוסים על הרגליים, ועל הרגליים. לעתים קרובות מרגישה עייפות וכאבים. ניסיתי גרבי דחיסה ואפילו כדורי זרימת דם עם מעט הצלחה. סקפטית אבל בתקווה ניסיתי את מכשיר העיסוי הזה לרגליים. חודשים מאוחר יותר, אני יכולה לומר בביטחון שזה כסף שנוצל היטב. אפשרות החום היא בונוס, והעיסויים האלה באמת עושים את העבודה!

מיכאל ג.

אבי סבל מזרימת דם לקויה, ורגליו היו תמיד קרות. עיסוי הרגליים הזה , עובד כמו שרוול לחץ דם, לוחץ ומחמם בעדינות את רגליו. התוצאות היו מדהימות! רגליו עברו מחיוורות לרגילות, והמכשיר הזה עשה שינוי משמעותי בחייו.

לינדה ד.

עיסוי הרגליים הזה הוא משנה משחק! לאחר 22 שנים כאחות, פיתחתי צריבה וחוסר תחושה בירכיים העליונות לצד כאבים חדים עקב עמידה על רצפות קשות. תסמינים אלו אף הובילו לדליות. שימוש בעיסוי הרגליים הזה במשך 20 דקות, פעמיים ביום, היה לעזר יוצא דופן. פחות כאבים, רגליים מחוסנות והרגשה רווחה!

אהרון ל.

כמטייל נלהב, אי הנוחות שלי ברגליים השפיעה על ההרפתקאות שלי. עיסוי הרגליים הזה היה התגלות! זה מרגיש כאילו יש לי מעסה אישי בבית. שימושים מוקפדים  הקלו על כאבי הרגל שלי, שיפרו את זרימת הדם והגבירו את כושר ההליכה שלי ושל אישתי. זו הייתה השקעה בתשוקה שלנו!

סופי ג.

העיסוי הזה שינה את חיי. עבודה מהבית פירושה שעות של ישיבה, מה שהוביל להתכווצויות רגליים ואי נוחות. עם עיסוי הרגליים הזה, אני נהנת מפגישות יומיומיים שמרגיעים את הרגליים שלי ומשפרים את זרימת הדם. זה כמו טיפול ספא יומיומי, ולא יכולתי להיות מרוצה יותר מהתוצאות!

שרה כ.

סוף סוף, אני שוב ישנה לילה! תחושת העקצוץ הזוחלת והתכווצויות עזות ברגליים שלי התחילו להתמוסס ברגע שהקפדתי להשתמש בזה! ללא ספק המוצר הטוב ביותר שניסיתי עבור תסמונת הרגל חסרת המנוחה שלי.

אל תיתן לאי נוחות וכאב ברגליים לעצור אותך יותר

נסה את מכשיר העיסוי 3-ב-1 בעצמך

לא מרוצים מהתוצאות? אנו מציעים 90 יום החזר כספי

מבצע מיוחד עכשיו!

ביקורות - 538

490.00₪
980.00₪
יחידות:
  • 50% הנחה - מכשיר לעיסוי רגליים 3-ב-1

  • תוצאות של 90 יום או החזר כספי

  • משלוח חינם לישראל (שווי ₪9.95)

237 אנשים רכשו את זה ביממה האחרונה

רק עוד 16 נשארו במלאי

ניסיון של 30 יום

100% שביעות רצון לקוחות

לקוחות ממליצים

מוצר פרימיום

מהימן

על ידי למעלה מ-22,000 לקוחות

משלוח חינם

בכל מקום בישראל

נסו את זה במשך 90 ימים. 
100% ללא סיכון

הנה העסקה: אנחנו כל כך מאמינים במוצר הזה שאנחנו לא רוצים שתוציא אגורה עד שתהיה בטוח ב-100% שהוא עובד בשבילך. זו הסיבה שאנו מציעים ערבות של "תוצאות או החזר" למשך 90 יום.

 

 פשוט, השג לעצמך את עיסוי הרגליים הזה היום, השתמש בו במשך 90 יום, ולאחר מכן קבל את ההחלטה שלך על סמך התוצאות. אם אינך מרוצה לחלוטין מהתוצאות, ננפיק לך החזר מיידי.

 

 במילים אחרות, אתה משלם רק אם יתברר שזה מציל חיים מוחלט.

יש לך שאלות? יש לנו תשובות!

האם העיסוי לרגליים יקל על כאבי הרגליים ואי נוחות?

בהחלט! מכשיר לעיסוי הרגליים הזה הוא הכרטיס שלך להקלה על כאבי רגליים ואי נוחות. הודות לטכנולוגיה החדשנית שלו, הוא משלב טיפול דחיסה מתקדם וחום שתוכנן במיוחד עבור הרגליים שלך. תגידו להיתראות  לאי נוחות ושלום להקלה מרגיעה!

תוך כמה זמן אבחין בתוצאות עם מכשיר העיסוי לרגליים?

התכוננו להקלה מהירה! משתמשים רבים דיווחו על שיפורים משמעותיים לאחר הפעלה אחת בלבד. ליתרונות מתמשכים, שימוש קבוע הוא המפתח. עיסוי רגליים זה מבטיח נוחות והקלה מתמשכת.

מהו משך הזמן האידיאלי עבור כל  טיפול בעיסוי הרגליים?

אין צורך למהר - דאגנו לנוחות שלך. רק 15 דקות ביום עם עיסוי הרגליים הזה זה כל מה שצריך. זה כאילו שיש לך מטפל רגליים אישי, מוכן לפנק אותך בכל פעם שאתה צריך את זה.

מה אם מכשיר העיסוי לרגליים לא עונה על הציפיות שלי?

תהיו רגועים עם ההבטחה 'שביעות רצון מובטחת' שלנו! אם עיסוי הרגליים הזה לא עולה על הציפיות שלך, אנחנו כאן כדי לעשות את זה נכון. אנו מחויבים להבטיח שהמסע שלך לנוחות יהיה חלק, נטול סיכונים ומענג.

האם תוכל לספר לי על מדיניות ההחזרה של מכשיר העיסוי לרגליים?

אנו מסורים לשביעות רצונך, וזה כולל מדיניות החזרה ללא טרחה. אם עיסוי הרגליים הזה לא משאיר אותך מרוצה לחלוטין תוך 90 יום, פשוט החזר אותו לקבלת החזר ללא לחץ. השקט הנפשי שלך הוא בראש סדר העדיפויות שלנו!

כתב ויתור רפואי ובריאות: המידע והתכנים האחרים המופיעים בדף זה, או בחומרים מקושרים כלשהם, אינם מיועדים ואין לראות בהם עצה רפואית, והמידע אינו מהווה תחליף למומחיות או טיפול רפואי מקצועי.

אם יש לך או לכל אדם אחר חשש רפואי, עליך להתייעץ עם הרופא שלך או לפנות לטיפול רפואי מקצועי אחר. 

 

לעולם אל תתעלם מייעוץ רפואי מקצועי או תעכב בבקשתו בגלל משהו שנקרא בדף זה או בחומרים מקושרים כלשהם. אם אתה חושב שאולי יש לך מקרה חירום רפואי, התקשר מיד לרופא או לשירותי החירום.

 בדוק זמינות